روغن طلایی نیشابور

پیام مدیرعامل

شرکت روغن طلایی نیشابور در سال ۹۲ پس از گذشت مراحل چندین ساله طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی و با هدف اعتلای صنعت کشور و ایفای نقشی کوچک از سهم خود در برافراشتن پرچم کشور عزیزمان در تامین نیاز داخلی و تجارت خارجی برای اولین بار در سطح کشور با ظرفیت ۷۵۰ تن در شبانه روز و با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید روغن خام خوراکی و کنجاله از انواع دانه‌های روغنی جهت مصرف کارخانجات تولید روغن نباتی، خوراک دام و طیور به بهره برداری رسیده و فعالیت خود را در سال ۹۳ رسما آغاز نمود. با تلاش مجدانه مدیران و پرنسل این شرکت ضمن توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و امید به الطاف الهی امیدواریم گامی موثر در جهت رسیده با اهداف والای این واحد صنعتی برداشته شود.
از آن جایی که روغن یکی از اصلی ترین مواد غذایی مورد استفاده هر خانواده ایرانی است، ما همواره در تلاش هستیم تا با تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت به بهبود و ارتقای سطح زندگی جامعه ی ایرانی کمک کنیم.

همچنین ما به دنبال این هستیم تا همه افراد جامعه، محصولات ما را در بالاترین سطح کیفیت و متمایز با سایر رقبا بشناسند.
ما تلاش می کنیم تا امکان دسترسی آسان و استفاده از محصولاتی سالم و با کیفیت را در اختیار هموطنانمان بگذاریم.
امروزه روغن طلایی نیشابور با تداوم در کیفیت، نوآوری در محصولات، ارتباط پایدار با مشتریان و تلاش در جهت حفظ مشتریان وفادار به برندی مورد اعتماد و محبوب تبدیل شده است.
ماموریت اصلی ما این است که به طور مداوم به دنبال فرصت های موجود باشیم تا بتوانیم نیازهای مصرف کنندگان را به بهترین شکل پاسخ دهیم.

اعضای هیات مدیره

آقای علی اصغر فخرایی خسرویه

ریاست هیات مدیره

آقای قاسم پرنده رضوانی

مدیریت عامل و نایب رئیس هیات مدیره

آقای احمد حسین آبادی

عضو هیات مدیره

آقای غلامحسین هراتی

عضو هیات مدیره

آقای محمد حسن شجعی مطلق (شرکت خیام سپهر فولاد)

عضو هیات مدیره